Kytara.cz v mobilu

Kytara.cz nezapomíná ani na uživatele, kteří se jej prohlíží v mobilním telefonu. Nemáme sice zvláštní verzi stránek pro mobilní prohlížeče (typická "mobilní" adresa m.kytara.cz je jen přesměrováním na www.kytara.cz), stránky se ale přizpůsobují použitému prohlížeči. Nejsou přitom optimalizované konkrétně pro žádný telefon, jen při návrhu a následné implementaci bylo počítáno s tím, že budou zobrazovány na nařízeních s menším rozlišením displeje.

Aktuálně

Vyzkoušejte na svém mobilu nebo tabletu novou verzi transpozice akordů.

Minimální šířka displeje

Vhledem k dnes již velmi dobré cenové dostupnosti jsme si jako minimální požadavek stanovili mobil s šířkou displeje alespoň 240 bodů (ideálně s dotykovým displejem). Při této minimální šířce je obsah stránky redukován, např. jsou vypnuty reklamy a záhlaví tvoří jen nápis kytara.cz:

Kytara.cz na displeji s šířkou 240px.

Při šířce displeji 400 bodů je už brouzdání podstatně pohodlnější:

Kytara.cz na displeji s šířkou 400px.

Není java jako java

Hlavní části - akordy, ladička nebo transpozice - byly dříve implementovány jako java applety. Prakticky všechny telefony umí sice spouštět java aplikace, s java appletem uvnitř webové stránky si ale neporadí žádný (pokud o nějakém víte, dejte nám určitě vědět). Proto byly všechny tyto komponenty přeprogramovány do Javascriptu, který je ve většině moderních mobilních prohlížečů podporován výborně.

WAP

WAP stránky na adrese www.kytara.cz/wap/ máme již od roku 2001. Díky nim můžete získat základní informace z našeho webu včetně generování kytarových akordů i na těch nejstarších telefonech. Jak se dá od WAP stránek čekat, zobrazení je maximálně jednoduché.

WAP verze webu Kytara.cz
Pokud nám chcete něco sdělit k této stránce nebo k celému webu, využijte náš profil na Facebooku. Abyste mohli vkládat své příspěvky, musíte být na Facebooku s našimi stránkami propojeni.

TOPlist

Kytara.cz - Nejen kytary, akordy a ladička; copyright © 1999 - 2024 Libor Smékal