Připojení, registrace a přihlášení na Facebook

Komunikace na Facebooku je dnes již téměř stejně běžná a rozšířená jako klasický email, a tak jsme se i my rozhodli využít Facebook pro komunikaci s návštěvníky našeho webu. Následující řádky jsou určeny především pro ty, kteří účet na Facebooku ještě nemají nebo s Facebookem teprve začínají.

Aby jste mohli vkládat příspěvky na náš profil na Facebooku, musíte být na Facebooku přihlášení a propojení s naším webem.

Registrace a  přihlášení na Facebook

Pokud na Facebooku ještě účet nemáte, musíte si jej nejdříve vytvořit. To provedete přímo na úvodní stránce www.facebook.com vyplněním "obvyklých" políček jako je jméno, příjmení, email, heslo atd. Následně vám na na uvedenou emailovou adresu přijde potvrzovací email, vy kliknete na adresu uvedenou v něm a vaše registrace je tím úspěšně hotová.

Přihlášení na Facebook pak obnáší už jen zadání emailové adresy a správného hesla v horní části úvodní strany.

Propojení Kytara.cz s vaším Facebook profilem

Pokud jste již na Facebooku přihlášení, propojení provedete kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" v boxu umístěném hned pod touhle větou:

Pokud nám chcete něco sdělit k této stránce nebo k celému webu, využijte náš profil na Facebooku. Abyste mohli vkládat své příspěvky, musíte být na Facebooku s našimi stránkami propojeni.

TOPlist

Kytara.cz - Nejen kytary, akordy a ladička; copyright © 1999 - 2024 Libor Smékal